АФНУ
9
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
0
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 місяці тому
Професійний рієлтор з досвідом роботи з житловою та комерційною нерухомістю.
Надаю повний супровід операцій: купівля, продаж, оренда.
Гарантую юридичну безпеку угод та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Консультації — безкоштовні.

Працюю на результат.

Міста

Портфоліо реалізованих об’єктів (71)

  • продано
    RieltService
    67 000 $
    1 416 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/7

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Лезневе ЖК вул. Вінницька, 1/5, 1/7
    1 кімната
    47 / 16 / 21 м²
    поверх 6 з 9
    2015 рік побудови
    3 міс. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири в м. Хмельницький Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Щасливий». Вінницька 1/8 А Характеристики: Поверх: 6/9 • Загальна площа: 47,3 м² • Квартира не кутова, тепла та затишна • Тепла підлога у зонах з плиткою • Зручне та продумане планування • Сучасний житловий комплекс з комфортною інфраструктурою Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
  • продано
    RieltService
    115 000 $
    1 278 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Декабристів)

    БЕЗ КОМІСІЇ Гречани
    90 / 50 / 8 м²
    1 поверх
    25 сот
    4 кімнати
    3 міс. тому
    Земельна ділянка з будинком на території Продаж будинку з земельною ділянкою Ближні Гречани, вул. Левка Лукʼяненка (поруч парк, ГРОШ, школа, вся інфраструктура, до центру міста 5хв) площа будинку 93м2 Будинок цегляний, вода централізована, септик, світло, газ. Без ремонту. площа землі - 25 соток Ціна 115 000$
  • продано
    RieltService
    50 000 $
    909 $/м²

    Проскурівська вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    2 кімнати
    55 / 26 / 9 м²
    поверх 3 з 3
    3 міс. тому
    Продаж 2-кім квартири • Центр міста, вул. Проскурівська 1. • поверх 3/3 • площа 55,2м2 М/п вікна, стан під ремонт.
  • продано
    RieltService
    115 000 $
    1 278 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Декабристів)

    БЕЗ КОМІСІЇ Гречани
    90 / 50 / 8 м²
    1 поверх
    25 сот
    4 кімнати
    4 міс. тому
  • продано
    RieltService
    39 500 $
    919 $/м²

    Миру просп., 88

    БЕЗ КОМІСІЇ Виставка
    2 кімнати
    43 / 27 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    3 міс. тому
    Продаж 2к квартири 📍 р-н Виставка, просп. Миру, 88 ▪️ Поверх: 3/5 ▪️ Площа: 43.8 м² ▪️ М/п вікна (окрім кухні) ▪️ Балкон із кімнати, не засклений ▪️ Роздільний санвузол ▪️ Натяжна стеля в одній кімнаті ▪️ Колонка на гарячу воду 💲Ціна: 39 500 $ 📄 Податок – 12% Квартира тепла, зручне розташування, чудовий варіант для проживання або під оренду.
  • продано
    RieltService
    59 000 $
    1 439 $/м²

    Кармелюка вул., 7а

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна ЖК Avila Gold
    1 кімната
    41 / 18 / 13 м²
    поверх 8 з 9
    3 міс. тому
    Продається (1к) 1-кімнатна квартира 📍р-н Озерна, ЖК Авіла Площа 40,8 м² 🔹 Поверх: 8 з 9 🔹 Планування: санвузол суміжний 🔹 Опалення: індивідуальне 🔹 Тепла підлога: у зонах з плиткою 🔹 Вікна: у двір, тиша та затишок 🔹 Шафа-купе: будуть доставлені двері Квартира продається з усіма меблями та технікою, окрім телевізора, матрацу та особистих речей. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду чи подобове розміщення (тф). 📑 Оформлення — 12% (в грудні буде 2%) 💰 Ціна — 59 000 $
  • продано
    RieltService
    37 000 $
    1 042 $/м²

    Володимирська вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    1 кімната
    36 / 19 / 7 м²
    поверх 9 з 10
    4 міс. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири в центрі міста вул. Володимирська 1 Площа 35.5м2 Поверз 9/10 ( житловий ще є тех.поверх) Централізоване опалення Металопластикові вікна (кухня) Є балкон Залишаються меблі та техніка Центр міста все в пішій доступності Тамбур на 3 квартири Чудова локація як для проживання так і для здачі в оренду Ціна 37 000$
  • продано
    RieltService
    49 500 $
    721 $/м²

    Романа Шухевича вул. (Курчатова), 1-В

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Гречани
    3 кімнати
    69 / 44 / 7 м²
    поверх 7 з 9
    4 міс. тому
    Продаж 3-кімнатної квартири 📍 Адреса: вул. Романа Шухевича, 1В 🏢 Будинок: цегляний 📐 Загальна площа: 68,7 м² 🛏 Житлова площа: 43,5 м² 🍽 Кухня: 7,3 м² 🏙 Поверх: 7 з 9 Квартира двостороння 🔹 Вікна металопластикові, без ремонту Все залишається 🔹 Встановлені лічильники на всі комунікації 🔹 Зручне планування 🔹 Поруч зупинка громадського транспорту 🔹 Розвинена інфраструктура: магазини, школа, садочок
  • здано
    RieltService
    8 000 грн/міс

    Повстанська вул. (Червонофлотська), 36

    1 кімната
    33 / 16 / 7 м²
    поверх 4 з 10
    4 міс. тому
    Оренда 1-кім квартири, Заготзерно, вул.Повстанська 36 Поверх 4/9 Гарний стан, зроблена косметика, балкон металопластиковий. Квартира тепла. Меблі є всі, без техніки. Ціна 8000грн+комунальні
  • продано
    RieltService
    45 000 $
    804 $/м²

    Водопровідна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    56 / 26 / 6 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    5 міс. тому
    Продаж садового будинку 📍Дубово (СТ «Швейник») 📐 Площа будинку – 56 м² (з масандрою) 🌿 Ділянка – 6 соток 🏠 Цегляний, утеплений, у хорошому житловому стані 🔹 Комунікації: газ, електрика, колодязь, септик 🔹 У будинку зручності, бойлер, пічне опалення, газові конвектори, електричний радіатор, м/п вікна 💰 Ціна: 45 000$ Податки – 2% + 1% 📄 Кадастровий номер: 6810100000:35:001:1858 Ідеальний варіант для проживання або заміського відпочинку
  • продано
    RieltService
    52 500 $
    791 $/м²

    Свободи вул., 22а

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    3 кімнати
    66 / 38 / 8 м²
    поверх 9 з 10
    7 міс. тому
    3- кімнатна квартира (м.Хмельницький) вул. Свободи, 22а • Площа - 66,4 м2 Поверх - 9/10, цегляний будинок а Двостороння, з двома заскленими балконами • У житловому стані - можна заїжджати та жити • Локація - центр міста: магазини, школи, транспорт та уся інфраструктура поруч. Податок 2%
  • здано
    RieltService
    14 000 грн/міс

    Провулок 2-ий Вінницький, 25

    1 кімната
    46 / 18 / 12 м²
    поверх 1 з 9
    7 міс. тому
    Оренда 1-кім квартири (перепланована) ЖК Ранкове Поверх 1/10 Ремонт, меблі, техніка, індивідуальне опалення. Ціна 14 000грн + комунальні
  • продано
    RieltService
    52 000 $
    1 444 $/м²

    Кармелюка вул., 9

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна ЖК Авіла
    1 кімната
    36 / 15 / 15 м²
    поверх 9 з 11
    8 міс. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири ( кухня-вітальня + кімната без вікон) Вул. Кармелюка 9 ЖК Авіла Площа 36м2 Кухня 7.8м2 Поверх 9/11 Тепла підлога по усій квартирі С/в суміжний Є кладова М/п вікна Місце під кондиціонер Меблі та техніка залишаються
  • продано
    RieltService
    35 000 $
    860 $/м²

    Миколи Мазура вул. (Щербакова), 3/1

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Заріччя ЖК Avila Land
    1 кімната
    41 / 15 / 16 м²
    поверх 8 з 9
    8 міс. тому
    Продаж 1-кім квартири, Виставка ЖК Avila Land, 1 секція. Площа 40,7м2 Поверх 8/9, вигляд на річку. Лоджія з кухні. Якісні вхідні двері, індивідуальне опалення, лічильники обліку, двоконтурний котел. Ціна 35000$ + переуступка
  • продано
    RieltService
    50 000 $
    735 $/м²

    Старокостянтинівське шосе, 20/4-А

    2 кімнати
    68 / 37 / 16 м²
    поверх 10 з 10
    9 міс. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири Зданий будинок В ЖК Олімпійський 5 Вул. Старокостянтинівське шосе 20/4а Район Виставка Площа 68м2 Кухня 15.6м2 Житлова зона 36.7м2 Роздільний санвузол Хороші кімнати Є лоджія Є маленький балкон Вікна на вулицю Зарічанську Поруч стадіон Поруч будується торговий центр Будинок обживається , сусіди є Не кутова Ціна 50000$ + оф12%
  • продано
    RieltService
    110 000 $
    1 257 $/м²

    Січових стрільців вул., 1/7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    88 м²
    9 міс. тому
    Продається приміщення площею 87.5м2. 1 поверх, окремий вхід, панорамні фасадні вікна. Індивідуальне електричне опалення, котел. • Локація: Знаходиться у перспективному та жвавому районі з великим потоком потенційних клієнтів.
  • здано
    RieltService
    8 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Подільська вул., 91/2

    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    8 міс. тому
    Оренда приміщення в БЦ Куб, Центр міста Поверх 4/4 Площа 40м2, розділено на 2 кабінета, є вода в кабінеті. І деякі меблі під салон. Ціна 8000грн +комунальні послуги
  • здано
    RieltService
    11 000 грн/міс

    Вінницьке шосе, 1/1

    1 кімната
    39 / 15 / 12 м²
    поверх 7 з 10
    10 міс. тому
    Здам 1-кімнатну квартиру, 7/10 поверх, з меблями та технікою ▪️ Площа – 39 м² ▪️ Житлова – 15 м² ▪️ Кухня – 12 м² ▪️ Поверх – 7 з 10 ▪️ Тепла підлога у ванній ▪️ Є інтернет ▪️ меблі та побутова техніка ▪️ Без тварин Ціна: 11 000 грн + комунальні Вільна з 14 липня Чудовий варіант для комфортного проживання. Телефонуйте — покажу в зручний для вас час!
  • продано
    RieltService
    20 500 $
    854 $/м²

    Старокостянтинівське шосе, 26

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Левада
    багатофункціональне приміщення
    24 м²
    10 міс. тому
    Продаж офісного приміщення в Бізнес центрі «City Tower Mall» ️Площа - 24 м2 ️Поверх 4/6 ✔️Стяжка підлоги. ✔️Заведена електрика ✔️Лічильник на воду ✔️Підведене опалення Ціна 20 500$ + переуступка
  • продано
    RieltService
    42 500 $
    590 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул. (Красовського), 69

    2 кімнати
    72 / 32 / 12 м²
    поверх 6 з 9
    1 р. 6 міс. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири Район Дубово Вул. Мазепи гетьмана 69 ( Красовського) ЖК Дизайн Парк Площа - 62м2 Житлова площа - 31.8м2 Кухня - 11.8м2 Поверх 6/9 Роздільний санвузол Чорнові роботи від забудовника Частина стін під чистову штукатурку Розводка електрики Лічильники опломбованні Опалення індивідуальне газове Гарний вигляд з вікон, на Дубівське водосховище Зданий будинок Замінені вхідні двері Також в суму входить кладовка ( відразу поруч) 3.2м2 Ціна 42 500$ + оф 8.5%
  • продано
    RieltService
    26 500 $
    883 $/м²

    Зарічанська вул., 6

    БЕЗ КОМІСІЇ Виставка
    1 кімната
    30 / 15 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    1 р. 6 міс. тому
    Продаж 1-кім квартири, Зарічанська 6. Поверх 1/5 (є цоколь, в ньому живуть люди). Площа 30м2. Житловий стан. Вікна деревʼяні, балкон засклений деревʼяний. Ціна 26500$ податки 2% За детальною інформацією тел [телефон приховано]Юля
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: